Druhé kolo extraligy

V druhom kole extraligy privítalo Kysucké Nové Mesto za svojimi stolmi hráčov z Čadce.

Po úvodnej štvorhre, v ktorej bratia Ševecovci podľahli Petrášovi s Blažekom, nastúpili na dvojhry Róbert Valuch starší proti Mariánovi Kapustovi a mladý Jakub Ševec proti Blažekovi. Valuch prvý set prehral, no následne spresnil hru, zlepšil taktiku a vyhral 3:1. Jakub Ševec robil čo bolo v jeho silách, dokonca sa niekoľko krát v setoch dostal do vedenia, no Blažek bol nad jeho sily a podľahol mu 3:0. V následom dianí Čadčania jasne ukázali svoju prevahu, jediný Valuch ukázal, že sa im môže rovnať, keď v piatom sete viedol 8:6 nad Pavlom Petrášom a všetko nasvedčovalo tomu, že urobí druhý bod pre domácich. Petráš si však zobral oddychový čas, po ktorom dokázal otočiť a vyhral 11:9.

Kysucké Nové Mesto A vs. Čadca A: 1:6